Meklēt restorānus

Restorāni

3 pavāri

Latvijā vēl nebijis restorāna – ēdienu bāra koncepts, ko piedāvā trīs domubiedri, tautā iemīļoti augstas klases pavāri – Mārtiņš Sirmais, Ēriks Dreibants un Juris Dukaļskis.

Lasīt vairāk

Agnese

Četrzvaigžņu viesnīcas restorāns "Agnese" ir kā piedzīvojumiem bagātas grāmatas lasīšana, kas, šķiet, nekad nebeidzas!

Lasīt vairāk

Aparjods

Restorāns "Aparjods" ir miera oāze, kurā var baudīt gardus ēdienus un lieliskus vīnus, kas tiek glabāti restorāna pagrabā!

Lasīt vairāk

Bibliotēka No1

"BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns" ir viens no labākajiem modernās latviešu virtuves restorāniem Rīgā. Izsmalcināts interjers, dažādām garšām niansēta un meistarīga virtuve un pārdomāts Itālijas vīnu klāsts. Vieta, kur no malas tvert Rīgas pulsu un baudīt meistarīgi pagatavotu maltīti.

Lasīt vairāk

Bīriņu pils restorāns

Pilī izbaudāma atelpa aristokrātiskā gaisotnē – greznajos interjeros, plašajās viesību zālēs un eleganta dizaina viesnīcas numuriņos.

Lasīt vairāk

CAFÉ 2LOCALS

Kafejnīca „Cafe 2 Locals” nosaukums vēsta, ka te darboties uzdrīkstējušies vietējie uzņēmēji, kas ciena Latvijas vērtības un kulināriju, sniedzot šo vēstījumu arī kafejnīcas viesiem no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Lasīt vairāk

Cēsu Vīna bārs

Mūzikas iedvesmotā Vidzemes koncertzāles Vīna bāra personāls uzstāj, ka jebkuram, pat visizsmalcinātākajam ēdienam, jābūt gatavotam no produktiem, kas atbilstošajā gadalaikā atrodami Latvijas dabā un lauku saimniecībās. Savukārt, pavāriem no ierastajām izejvielām jāprot uzburt pārsteidzoša gastronomiskā melodija.

Lasīt vairāk

Dikļu pils restorāns

Dikļu pils gardēžu restorāna ēdienkarte tiek veidota, lai izsmalcinātu ēdienu cienītājiem pasniegtu izcilu maltīti, kurā Vidzemes lauku labumu garšas savijas neparastās kombinācijās, ikreiz patīkami pārsteidzot ēdiena baudītāju.

Lasīt vairāk

Fazenda

Balstīts uz labām tradīcijām, draudzību, vietējo produktu maksimālu izmantošanu, restorāns ik dienu piedāvā garšīgu ēdienu, lieliskus vīnus, vietējās tējas un pašceptu maizi.

Lasīt vairāk

Gadalaiki

Restorāns, kas atrodas gleznainām, pirmatnīgas dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Katrā sezonā restorāns piedāvā sezonālo ēdienkarti, kurā atradīsi izsmalcinātus ēdienus – īstus apkārtnes dabas labumu baudījumus!

Lasīt vairāk

Garšas frekvence

Viesnīcas Segevold restorāna „Garšas Frekvence” šefpavārs Vadims Jevsejevs ar savu komandu izvēlas pierastus un saprotamus produktus - gaļu, zivis, dārzeņus, taču tos pagatavo un pasniedz tā, ka tie kļūst par kaut ko ļoti īpašu un neaizmirstamu gastronomisku baudu.

Lasīt vairāk

Kārļamuižas restorāns

Vai vēlaties justies kā 19. gadsimta muižas viesis? Tad jāpošas uz Kārļamuižu!

Lasīt vairāk

Partners