Le Dome

Elegantais un smalkais zivju restorāns "Le Dome" ir viena no spožākajām Latvijas gastronomiskajām pērlēm.

Šefpavārs Sergejs Šiporovs ik dienu atklāj viesiem jaunas zivju ēdienu nianses, demonstrē prasmīgu zemnieku piedāvātās produkcijas izmantošanas iespējas un rada smalkus garšas salikumus, pielietojot Eiropas kulinārijas tehnikas.

Le Dome ēdienkartē zivju pasaule ir pārstāvētā visā tās krāšņumā – šeit var nobaudīt buti, stori, mencu, reņģes, zandartu un citas Latvijas ezeru un Baltijas jūras zivis, pagatavotas daudzos un dažādos veidos. Taču Sergejs Šiporovs augstu vērtē arī citus sezonas produktus: no medījuma, dārzeņiem un ogām, pievienojot īpaši pagatavotas mērces, viņš rada arvien jaunus ēdienus, regulāri atjaunojot ēdienkarti.

Restorānā it viss vedina uz domām par gastronomiskiem piedzīvojumiem. Plaša, ar juveliera precizitāti izstrādāta vīna karte piedāvā daudzus retumus. Mājīgs interjers (gaiši toņi, pieklusināta gaisma, retas fotogrāfijas pie sienām) uzbur nesteidzīgām sarunām piemērotu atmosfēru. Bet dzīvā mūzika vakara stundās (piektdienās un sestdienās šeit spēlē viens no labākajiem Rīgas pianistiem) kā acīm neredzams raksts caurvij restorāna patīkamo gaisotni.

Vasaras sezonā viesiem ir atvērta neliela terase uz senas savrupmājas jumta. No šejienes paveras krāšņs skats uz Doma baznīcas torni un Rīgas vēsturisko centru. Sergeja Šiporova novatoriskā virtuve būs lielisks papildinājums šai ainavai.

Partners