Dikļu pils

Senākās ziņas par Dikļu muižu ir saglabājušās no 15. gs., bet pašreizējā ēka savu veidolu ieguvusi 19.gs., un šodien ir valsts kultūras piemineklis.

Pili rotā senu mēbeļu, gleznu un funkcionējošu kamīnu kolekcijas. Dikļu pils ir četru zvaigžņu viesnīca ar dižciltīgas atpūtas piedāvājumu, izcilas un izsmalcinātas kvalitātes restorānu. Ēdienkartē atrodamas mūsdienīgas interpretācijas no produktiem, kas audzēti vai auguši Gaujas Nacionālā parka un tā pievārtes teritorijās. 

 

Izcilas garšas piedzīvojums Dikļu pils restorānā

Dikļu pils gardēžu restorāna ēdienkarte tiek veidota, lai izsmalcinātu ēdienu cienītājiem pasniegtu izcilu maltīti, kurā Vidzemes lauku labumu garšas savijas neparastās kombinācijās, ikreiz patīkami pārsteidzot ēdiena baudītāju.

Gardās maltītes Dikļu pils restorānā top radošā šefpavāra Jāņa Siliņa vadībā. Izsmalcinātas garšas cienītājiem tiek piedāvāts nobaudīt mūsdienīgas interpretācijas par Vidzemes lauku labumiem – tuvākajā apkaimē augušiem ķirbjiem un āboliem, turpat Valmiermuižā audzētiem trušiem, netālajā Burtniekā vai pils dīķī ķertām zivīm un Igaunijas pierobežu pļavu jēriem.

Dažkārt restorāna ēdienkartes piedāvājumā tiek iekļauti arī pils saimnieka īpaši sarūpēti medījumi.

Restorāna šefpavārs meistarīgi rosās virtuvē, tomēr nekad neaizmirst par apmeklētāju labsajūtu. Viņš nereti dodas pie galdiņiem, lai aprunātos ar viesiem, pastāstītu par ēdiena tapšanu vai servētu ko īpašu – žāvētiem augļiem pildītas paipalas, alkšņu dūmos kūpinātu jēru vai pīlādžu ogās marinētu buku.

 

Senatnīga parka ieskautā Dikļu pils viesnīca

Dikļu pils viesnīca ir izcila vieta nesteidzīgai atpūtai un atjaunojošiem dabas SPA rituāliem. Izsmalcināto Dikļu pils viesnīcu apvij īpaša, romantiski aristokrātiska gaisotne. Pils istabas iekārtotas ar krāšņām, restaurētām mēbelēm, kas tapušas 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā. Katram numuriņam ir unikāls dizains un iekārtojums, kas katrā viesošanās reizē ļauj pieredzēt ko atšķirīgu.

Pils priecē savus viesus ar Latvijas Atmodas laika mākslinieku gleznu kolekciju un greznu kamīnu, krāsniņu kolekciju. Unikālie interjera priekšmeti rotā viesnīcas telpas un viesu istabas.

Ja atpūtnieki vēlas, kamīni numuriņos tiek iekurināti, ļaujot baudīt īpašo dzīvās uguns radīto atmosfēru.

 

Dikļu pils Dabas SPA

Dikļu pils viesnīcā var baudīt dabas enerģijas piesātinātas SPA procedūras. To laikā tiek izmantotas vietējās pļavās vāktas zālītes, aromātiski ziedi un citas dabas veltes, kas lutinās ķermeni un sniegs neizmirstamu laimes sajūtu. Relaksējošas skaistuma un veselības procedūras sena parka ieskautā lauku muižā ļaus baudīt mierpilnu, nesteidzīgu atpūtu.

Dabas SPA piedāvā izbaudīt klasiskas, kā arī īpašas masāžas un sejas procedūras. Izvēlies brūkleņu masāžu imunitātes paaugstināšanai, griķu masāžu ādas tvirtumam vai masāžu ar liepziedu masku mieram un labsajūtai.

Dikļu pils SPA mainās līdzi dabai, lutinot viesus ar sezonāliem piedāvājumiem un īpašām kūrēm, ko baudīt netraucētā vienatnē, romantiskā divvientulībā vai atpūtā draugu kompānijā.

 

Partners