Bīriņu pils

Pilī izbaudāma atelpa aristokrātiskā gaisotnē – greznajos interjeros, plašajās viesību zālēs un eleganta dizaina viesnīcas numuriņos.

Bīriņu Pils restorāns

Bīriņu Pils restorāns atrodas skaista parka ieskautā pilī pie ezera. Restorāns atrodas pils senā pagrabstāva velvju zālē. Sarkanās ķieģeļu sienas izgaismo maiga saules gaisma, kas neuzkrītoši ieslīd pa abiem sānu logiem un piepilda telpu ar mājīgu siltumu. Pils celta 1860. gadā ar fon Pistolkorsu gādību un mīlestību. Restorāns apkalpo gan banketus, seminārus, dārza svētkus, gan katru dienu darbojošos Restorānu Pils Velvju zālē un vasaras kafejnīcu vecajās Ūdensdzirnavās.   

 

Restorāns Pils ēkā

Restorānā Pils ēkas Velvju zālē pie balti klātiem galdiem baudīsiet ēdienus, kuru pagatavošanā izmantoti vietējie produkti, tajā skaitā Bīriņu Pils dārznieces izaudzētie labumi. Sadarbojoties ar Pārgaujas novada mednieku kolektīvu “Mārkulīči” bebra medījumu sagādē, “Sidrabjēru” bioloģiskās jēra gaļas iegādē un daudziem citiem kvalitatīvu produktu piegādājošiem uzņēmumiem, Jūsu iepriecinājumam tiek radīti Bīriņu pils restorāna gardie ēdieni.

Prasmīgo virtuves komandu vada Bīriņu Pils šefpavārs Kaspars Rocēns. Viņa mīļākie ēdieni ir pašu gatavotie pilnīgās garšas saldējumi un Pils kundzēm veltītās šokolādes konfektes, kuras iespējams iegādāties arī kā suvenīrus līdzi ņemšanai. 

 

Vasaras kafejnīca vecajās Ūdensdzirnavās

Vasaras kafejnīcā vecajās Ūdensdzirnavās par galdiem pārtapusi dzirnavu piltuve un skrūvbeņķis. Pa dzirnavu kāpnēm izstaigājoties apskatāmas dažādas dzirnavu iekārtas, senlietas un muzeja atmiņu stāsti. Ūdensdzirnavās visiecienītākā vieta pasēdēšanai un ēdienu baudīšanai pēc plašā Bīriņu Pils parka apskates ir terase uz ezera. Ēdienkartē piedāvājam dažādus tradicionālus un vienkāršus latviskus ēdienus, kā, piemēram, sautējuma podiņus, zirņus ar speķi un krāsnī cepto kartupeli ar siļķi.

 

Maltīte dabā

Ēdienreize dabā pie ugunskura vai grilla, pateicoties plašajam parkam, ir Bīriņu Pils restorāna īpašā iespēja, tikai jārēķinās ar laika apstākļiem, piemērotu apģērbu un iepriekšēju pieteikumu.

Partners