Aparjods

Restorāns "Aparjods" ir miera oāze, kurā var baudīt gardus ēdienus un lieliskus vīnus, kas tiek glabāti restorāna pagrabā!

Viens no vecākajiem Latvijas restorāniem, kas priecē savus viesus jau 25 gadus. Lauku restorāna rustikālā āriene, interjers un atmosfēra lieliski harmonē ar vienkāršajiem, latviskajiem ēdieniem, kuru dabisko un tīro garšu bauda jau vairākas pastāvīgo viesu paaudzes. 

 

Miera oāze, kur baudīt gardus ēdienus

Restorāns "Aparjods" atrodas skaistā koka ēkā ar dabīgu koka lubiņu jumtu. Tā ir miera oāze, kurā patverties no pilsētas steigas. Restorāna logi paver skatu uz mierpilno un skaisto pagalmu, kas raisa pārdomas par dabas visuresošo klātesamību. Koptajā pagalmā līgani šūpojas ābeles, čaukstinot vējā koši zaļās lapas. Starp tām glīti soliņi, kuros ērti iekārtoties, lai baudītu burvīgos skatus.

Tā vien šķiet, ka šeit mājo mazas, neredzamas fejas, kas dienu un nakti rosās, radot apkārtējā dabā dzīvības piestrāvotu skaistumu!

Mielošanās ar gardiem ēdieniem notiek pie lieliem ozolkoka galdiem un senatnīgiem krēsliem, kurus rotā smalki kokgriezumi. Rudenī un ziemā iekurtais kamīns piešķir restorānam īpašu mājīgumu, savukārt vasarā gardie ēdieni tiek baudīti ērtajā āra terasē.

It viss šeit piedzīvotais būs iedvesmojošs, lai ko arī tu darītu – baudītu lielisku vīnu no restorāna vīna pagraba, vai lēni izgaršotu maltītes, kas pagatavotas, iedvesmojoties no latviešu tradicionālās virtuves gudrībām.

Partners