Gadalaiki

Restorāns, kas atrodas gleznainām, pirmatnīgas dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Katrā sezonā restorāns piedāvā sezonālo ēdienkarti, kurā atradīsi izsmalcinātus ēdienus – īstus apkārtnes dabas labumu baudījumus!

Baudot izsmalcinātus ēdienus restorānā "Gadalaiki", acis verās aiz plašās stikla sienas – tur burvīgs dabas dzīvīgums un zaļums!

 

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA HOTEL EZERI" restorāns, kas atrodas gleznainām pirmatnīgas dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Restorāns ir ļoti plašs un gaismas piepildīts. Augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu! Paverot skatu caur stikloto sienu, redzams kuplais mežs un skaistais Ancīšu dīķis.

Siltajā laikā pēc gardās maltītes un aromātiskās Latvijas pļavās audzētās zāļu tējas malkošanas vari doties pastaigā uz rūpīgi kopto viesnīcas parku. Pastaigu taciņas aizvedīs tevi uz košu puķu dobēm, dekoratīviem kociņiem un krūmiem, kā arī vairākiem soliņiem, kas ir lieliska skaisto ainavu izbaudīšanas vieta.

Vasarā vari ērti iekārtoties un atpūsties restorāna terases pītajos dīvāniņos un krēslos. Virs āra terases atrodas skaista nojume, tāpēc arī lietainā laikā varēsi izjusti baudīt dabas skaistās pārvērtības. Ieklausīsies dzidrajā lietus dziesmā un vērosi, kā koki, zāle un puķes veldzējas un gaiss iegūst unikālu smaržu un svaigumu. Saulē pēc lietus daba iemirdzas krāšņās un krāsainās ūdens lāsītēs.

 

Sezonālā ēdienkarte

Katrā sezonā restorāns "Gadalaiki" piedāvā īpaši sagatavotu sezonālo ēdienkarti, kurā atradīsi izsmalcinātus ēdienus. Salāti ar vasaras sezonas svaigajām ogām, pamatēdieni ar rudens gardākajām sēnēm – īsts apkārtnes dabas labumu baudījums!

 

Tradicionālās virtuves gardēžu vakari

Aptuveni reizi mēnesī restorānā notiek gardēžu vakars, kas veltīts kādas valsts tradicionālai virtuvei. Tas ir aizraujošs pasākums, kurā iepazīt dažādu valstu izcilākos ēdienus un dzērienus, kā arī izbaudīt restorāna īpašo atmosfēru.

Ēdienus prasmīgi gatavo šefpavāri, kuri gatavi atklāt tradīcijām bagāto ēdienu pagatavošanas noslēpumus un smalkās nianses, kas tiem piešķir autentisku garšu. Gardēžu vakari ir unikāla iespēja izbaudīt franču, meksikāņu, uzbeku, gruzīnu un citu tautu virtuves bagātības!

 

Partners