Valmiermuižas Alus virtuve

Valmiermuižas alus virtuves stūrakmens ir viss, ko dāvā Latvijas zeme. Tā pazīst zemes dāvanas un lepojas, ka prot atklāt pārsteidzošas garšas tajā, kas šobrīd zemkopim dārzā un laukā, medniekam mežā, zvejniekam ezerā. Dabā sakņotu un radošumā lolotu – tādu Valmiermuižas saime redz mūsu Latvijas zemes garšu.

Šeit izbaudīt sezonas garšas var gan liels, gan mazs, ieturot maltīti vairākās kārtās vai izbaudot īpašas uzkodas pie Valmiermuižā lēni brūvētā alus. Savukārt nedēļas nogalēs tiek bagātīgi klāts brokastu galds, lai ģimenēm un draugiem ļautu nesteidzīgi piedzīvot brīvdienu rītus.

Šī būs īstā vieta, kur nobaudīt glāzi lēni radīta alus, katram ēdienam piemeklēt smalku alus pāri, ļaujot izjust to burvīgo brīdi, kad garša ar garšu mutē rotājās.

 Vēl aiz sienas, klēts otrā galā, mitinās alus tirgotava. Tur pilnā klāstā meklējami, Valmiermuižas brūvējumi, gardumi un citu latviešu meistaru darinājumi. Te atrast varēs gan ciemakukuli un dāvanu mūsu pašu latvietim, gan suvenīru, kam ceļot prom uz citām zemēm.

„Valmiermuižas alus” ir maza muižas darītava, kurā nesteidzīgi brūvē dzīvo alu. Valmiermuižas saime ir apņēmusies kopt alus baudīšanas kultūru Latvijā, piedāvājot arvien bagātākas alus garšas, lai svētku galdā alus atkal stāvētu goda vietā.

Plašāks stāsts un galdiņu rezervācija www.valmiermuiza.lv

 

 

 

www.facebook.com/ValmiermuizasAlusVirtuve
www.instagram.com/valmiermuizasalusvirtuve

 

Partners