Muusu

Ēst Muusu dažādos dzīves mirkļos!

Muusu restorāns ir stāsts par vērtībām, izsijātām caur gados krātu pieredzi. Lietām jābūt skaistām, bet vienlaikus ērtām, un katrai detaļai ir nozīme. Ziemeļnieciskais interjers – vienkāršas līnijas, atsegtas ķieģeļu sienas, lins un koks, kas mijas ar metālu – kalpo par izsmalcinātu fonu, ļaujot salikt akcentus uz būtisko. Uz ēdienu un Muusu sajūtām. 

Muusu restorāna spēks ir šefpavārs Kaspars Jansons. Nebaidāmies teikt, ka viņš ir viens no labākajiem pilsētas pavāriem. Muusu askētiskie, Raunas ķieģeļceplī tapušie trauki ir teju kā audekls, uz kura viņiem gleznot. Ēdienkartes pamatā ir stabilas kulinārās vērtības. Tā ir mūsdienu Eiropas klasika, kur vieta atstāta košām interpretācijām un sezonāliem akcentiem, taču vienlaikus ieturēta pietāte pret visu, kas svaigs un vietējas izcelsmes.

Vēlām brokastīm, biznesa pusdienām, vakaram ar draugiem vai kādai pavisam īpašai iziešanai – šajā ziņā Muusu restorāns ir īsts sajūtu hameleons, kas pielāgosies un spēlēs līdzi. Uzskatām par savu pienākumu brīdināt, ka uz Muusu dīvāniem mēdz aizsēdēties.

Partners