Gastronomisko filmu festivāls

Tinto un Cafe Film Noir piedāvā īpašu, gastronomisko filmu festivālu par ēdienu, restorānu ikdienu un šefpavāriem vai vienkārši laba ēdiena mīļotājiem un kaislību pret gatavošanu.

Filmas un stāsti, kas raisīs apetīti un noteikti pavisam citu skatījumu uz restorāna apmeklējumu. Festivāla laikā tiks izrādītas gan Latvijas, gan ārvalstu dokumentālās un mākslas filmu pērles, kas katram to skatītājam ļaus ieskatīties restorāna virtuvē un iemīlēties ēst gatavošanā un pasniegšanā.

Eiropas gastronomijas reģiona programmas ietvaros gastronomisko filmu festivāls tiks apvienots ar ēdienu un dzērienu degustācijām, lai piedzīvojumu padarītu vēl īpašāku. Tinto šefpavārs ar partneriem centīsies atklāt jaunas garšas un paspilgtināt redzēto ar smaržu un garšvielu niansēm. Īpaši pārsteigumi būs arī sarunas ar pavāriem par skatāmajām filmām un ikdienu virtuvē vai pat dalīšanos ar recepšu niansēm.

Festivāla programmā iekļautas filmas: Chef, Coffee and Cigarettes, Le Chef, Burnt, Barbeque, The Hundred-foot Journey, The Trip to Italy. Filmu klāsts vēl tik papildināts.

Katru festivāla dienu tiks izrādīta viena Kulta ēdienu sērija, kuru pavadīs lektorijs, diskusija, stāstījums, degustācija.

Paredzētās sērijas:

20.03. Latvija un Mārtiņa Sirmā vai Ērika Dreibanta lekcija par Lavijas virtuvi

21.03. Francija un Francijas Institūta organizēta lekcija par Francijas virtuvi

22.03. Meksika un Javiera El Santo lekcijas par Meksikas virtuvi  

23.03. Etiopija un Rocket Bean Roastery lekcija par kafiju

24.03. Nīderlande un Ingemāra Dzeņa lekcija par alu

25.03. Itālija

26.03. Polija

Splendid Palace, Cafe Film Noir 20.03.2017 - 26.03.2017

Partners