SIGULDA AIZRAUJ

Sigulda piedāvā elpu aizraujošas kalnu nogāzes tiem, kas meklē adrenalīnu. Sigulda priecē ar garu aizraujošiem ceļojumiem pagātnē. Sigulda izspēlē sirdi aizraujošus mūzikas notikumus dažādām gaumēm.

Izvietojusies uz Gaujas senlejas abiem krastiem, Sigulda ir viena no skaistākajām pilsētām Latvijā. Tā gadsimtiem vilinājusi ceļotājus no visas pasaules pieredzēt paša acīm skatu pāri senlejai, no kuras aizraujas elpa, un atklāt unikālos objektus, kuri lielā skaitā izvietojušies pavisam nelielā attālumā pa visu Siguldu un tās tuvāko apkārtni.

Sigulda aizrauj. Vienalga vai tas būtu cilvēces mūžsenais sapnis par lidošanu vai nodošanās īstiem ziemas priekiem, Siguldas novads ir sarūpējis galvu reibinošas aktivitātes ikvienam ceļotājam. Vai tu esi gatavs? 

 

 

GARDĒŽI DABĀ

Siguldā daba dzīvo pilsētā un ir tās neatņemama sastāvdaļa. Mežiem klātajā Gaujas ielejā varēsi atklāt daudz aizraujošiem nostāstiem piepildītas kultūras, vēstures un dabas leģendas, kā arī unikālus aktīvās atpūtas piedzīvojumus.

Siguldā kā jau Gaujas Nacionālā parka pašā sirdī gardēdība ir neatdalāmi saistīta ar dabu. Tāpēc visu 2017.gadu Siguldā baudāmi gastronomiski piedzīvojumi vērienīgajās viduslaiku pilīs, Gaujas senlejas nogāzēs un krāšņajā pils dārzā.

Sigulda aizrauj ar dabas caurvītu pilsētvidi, kura iedvesmo izzināt trīs varenas viduslaiku pilis, doties aktīvās atpūtas piedzīvojumos Gaujas Nacionālajā parkā un piedalīties kultūras un sporta notikumos.

 

 

 

Partners