Ungurmuižas restorāns

Restorānā, kas iekārtots unikālā baroka stila muižā, vari baudīt izcilas maltītes, kas pagatavotas no sezonas vietējiem produktiem.

Viesiem piedāvātie ēdieni gatavoti tieši tāpat, kā tos savulaik virusi muižas ķēkša.

Tāpat kā 18. gadsimtā, arī šodien restorāna pavāri izvēlas vietējo novada zemnieku produkciju, kas vienmēr ir svaiga un garšīga – no apkārtnes saimniecībām iepērk gaļu, dārzeņus, piena produktus, olas un pat zivis. Savukārt, ogas un sēnes ir lasītas Ungurmuižas apkārtnes mežos! Šos svaigos, kvalitatīvos produktus Ungurmuižas restorāna meistarīgie pavāri pārvērš gardos ēdienos, izmantojot gan gadsimtiem senas, gan mūsdienu receptes.

 

Maltītes vasaras sezonā

Maltītes vasaras laikā vari baudīt bijušajā skolas ēkā, kuras senlaicīgajās telpās restorāns ir iekārtots, kā arī terasē, kur vari vērot mierpilni zaļojošo parku ar diženajiem ozoliem un liepām.

Vasaras sezonā, iepriekš piesakoties, tējas namiņā vari izbaudīt arī īpašu tējas rituālu. Autentiskās telpas, sīkrūšu logi un galdi ar tamborētajiem, baltajiem galdautiem uzburs senlaicīgas sajūtas. Muižas parkā vāktās liepziedu tējas aromāts virmos gaisā, un restorāna pavāru ceptā kūka kusīs uz mēles.

 

 

Partners