Rāmkalnu restorāns

Rāmkalnu restorāns valdzina gan miera ostas baudītājus un kaprīzus gurmānus, gan dzirkstošus tērzētājus un elegantas vides cienītājus.

Rāmkalnu restorāns sevī apvieno labākās Latvijas virtuves tradīcijas ar Rietumeiropas restorānu garšu un pieredzi. Gadu gaitā izkoptā ēdienu gatavošanas māksla apvienota À la carte, no kā izvēlēties labāko ko Rāmkalni var dot.

Rāmkalni atrodas skaistā vietā pie Gaujas, 40 km no Rīgas un 15 km no Siguldas. Rāmkalnos vasarā pieejamas dažādas atrakcijas, ziemā slēpošanas kalns, iespējams gardi paēst restorānā, kā arī veikalā ir nopērkami turpat uz vietas gatavoti produkti un citi gardumi no tuvākām un tālākām vietām!

 

Pašu gatavoti gardumi

Rāmkalnos top sukādes, pastilas, limonādes un sīrupi no pašaudzētām un vietējo zemnieku izejvielām. No augstvērtīgām izejvielām top arī mājas saldējums un pelmeņi, kā arī konditorejas un kulinārijas izstrādājumi - cepumi, tortes, smalkmaizītes, galerti un aknu pastētes, kā arī citas lietas. Pēc senām tradīcijām malkas krāsnīs tiek kūpinātas vistiņas, cūkas krūtiņa un desas.

 

To visu un vēl vairāk var nobaudīt Rāmkalnu restorānā ar skatu uz Gauju!

Partners