Benjamiņš

Izsmalcināts vēsturisks interjers četrās dažādās zālēs un klasiska virtuve restorānā "Benjamiņš" ļauj izbaudīt elitāru un īpašu maltīti.

Interjers

Restorāns "Benjamiņš" pretendē uz elitāra un izsmalcināta restorāna statusu. Par to runā jau tā interjers – telpas rotā senatnīgas kristāla lustras, kamīni un griestu dekori, kas tām piešķir elitāru greznību un rada siltu, krāsainu un pozitīvu gaisotni. Ēkai, kurā atrodas restorāns, īpašu auru piešķir fakts, ka to savulaik apdzīvoja viena no turīgākajām latviešu ģimenēm – Benjamiņi. Tas arī izskaidro restorāna nosaukumu. Šī ģimene pagājušā gadsimta 20.-30. gados bija viena no ietekmīgākajām un savu varenību centās apliecināt arī savas mājas interjerā. Šeit, piemēram, atrodas Baltijā lielākā Venēcijas kristāla lustra.

Ēdienkarte

Restorāna ēdienkarte ir ieturēta elitārās noskaņās – tās pamatu veido klasiski ēdieni, tomēr lasot ēdienkarti, skaidrs, ka ēdienreize "Benjamiņā" būs īpaša. Kā varētu garšot lauru lapu dūmos uz grila cepts liellopa steiks vai laša fileja cepta piparmētru lapās? Vērts pamēģināt. Ēdienkartē ir gan uzkodas, gan zupas, kā arī pamatēdieni un deserti.

Kāpēc vērts apmeklēt!?

Izsmalcinātais interjers, kas vēsturiski izveidots elegants, krāšņs un elitārs. Šādā atmosfērā arī ēdienreize liek pacelties virs ikdienas pelēkuma un ļauj sajusties īpaši.

Partners