Etage

Modernajā un reizē tik pievilcīgi vēsturiskajā Rīgas centrā Jūs gaida saliņa mieram, baudai vai, tikpat dabiski, - veiksmīgām lietišķām sarunām - restorāns „Etáge”.

Restorāns tika atvērts 2012.gada rudenī, un tā šefpavārs ir viens no Latvijas talantīgākajiem pavāriem - Mareks Voiteckis. Restorānā Jūs varat nobaudīt gan Eiropas virtuves klasiskās vērtības, gan atklāt pilnīgi jaunas garšas.

Vislielākie gardēži atradīs izsmalcinātus ēdienus visu garšas kārpiņu veldzei un baudai. Visi ēdieni tiek gatavoti no svaigiem bioloģiskiem produktiem. Gardo ēdienu dekorēšanai tiek izmantoti šefpavāra paša audzēti stādi un paša gatavoti ievārījumi. No tiem viņa rokas prot radīt dekorēšanas elementus, kas jau no pirmā skatiena uzbur skaistas asociācijas un atgādina mākslas darbus.

Ēdienkartē ir iekļauti arī Latvijas nacionālās virtuves ēdieni, starp kuriem ir iespējams atrast pilnīgi jaunas garšas un unikālus risinājumus no Latvijā ražotiem produktiem.

„Etáge” atrodas pašā Rīgas sirdī, šarmantā jūgendstila ēkā Bruņinieku ielā 6, 7.stāvā, no kurienes paveras burvīgs skats pār Rīgas jumtiem. Tajā ir izcila, klusa atmosfēra lietišķām sarunām un svarīgu jautājumu risināšanai.

Restorāns piedāvā arī nelielu terasi 8.stāvā svarīgām sanāksmēm un slēgtiem pasākumiem, kurus iespējams pavadīt pilnīgi privāti.

Partners