KID*

Restorāns KID* ir daudzu Rīgas viesu un iedzīvotāju pārbaudīta un atzinīgi novērtēta vieta, kur var paļauties uz vienmēr kvalitatīvi pagatavotu un pasniegtu ēdienu, kā arī noskaņojumam atbilstošiem dzērieniem.

Virtuves galvenais pavēlnieks ir šefpavārs Andrejs Bojarčenko, kurš savu pieredzi un talantu pierādījis pasaules slavenajā šefpavāru konkursā San Pellegrino Young Chef 2015, nostiprinot savu vietu starp labākajiem pasaules jaunajiem šefpavāriem.

Restorāna ēdienkarte iekļauj dažādus Eiropas valstu ēdienus no vietējiem un sezonas aktuālajiem produktiem, tāpēc ne velti KID* kļuvis par apmeklētāju pārbaudītu vērtību, kur doties gan uz nesteidzīgajiem svētdienu brančiem, darba dienu spēcinošajām brokastīm, gan gardajām biznesa pusdienām un laiskām vakariņām. KID* apmeklētāji tiek lutināti ne tikai ar izcilu maltīti un dzērieniem, bet arī ar mājīgu gaisotni, tāpēc gribas atgriezties vēl un vēl, lai vēlreiz  izbaudītu ēdienu, atklātu jaunas garšas un vienkārši ļautos mirklim.

Restorāna KID* durvis ir atvērtas katru dienu, lai palutinātu izsalkušos, pārsteigtu gardēžus, iepriecinātu ģimenes un ļautu baudīt mājīgo un sirsnīgo gaisotni draugu vai ģimenes lokā ar gardu ēdienu un vienmēr piemeklētiem dzērieniem.

Partners