Kuk Buk

Rīgas klusā centra restorāns ar amizanti tematisko nosaukumu "Kuk Buk" un šefpavārs Andris Jugāns piedāvā Eiropas virtuves ēdienus izmeklētu vīnu pavadībā. Restorāna abās zonās atradīsiet galdiņu gan romantiskām vakariņām, gan svinībām, gan arī lietišķām pusdienām.

Restorāns "Kuk Buk" šoruden plaši vēris vaļā namdurvis Rīgas klusajā centrā, lai sniegtu gastronomisku baudījumu ikvienam viesim. Restorāna pavarda saimnieks un iedvesmotājs ir šefpavārs Andris Jugāns, kurš jau vairāk nekā 10 gadus ārzemēs un mūsmājās uzkrājis zināšanas un idejas šajā jomā, lai visbeidzot piedāvātu Jums  interpretāciju par Eiropas virtuves ēdieniem.

Restorāna "Kuk Buk" virtuvei nav noteiktas reģiona specializācijas, produktu piegāde tiek veikta no dažādām pasaules valstīm, kas ļauj būt radošiem piedāvājumā, arī pielāgojoties sezonai. Tas pats ir attiecināms uz vīna izvēli - ietverot lielāko daļu pasaules vīna ražošanas reģionu, vīni ir atlasīti pēc restorāna "Kuk Buk" gaumes un pieredzes.

Restorāns ir sadalīts divās zonās – lounge telpā ar dīvāniem un galdiņiem, kas piemērota kafijas pauzei vai sarunām pie glāzes vīna, un zālē, kas paredzēta gardas maltītes baudīšanai.

"Kuk Buk" darbarūķi parūpēsies, lai Jūs, ienākot mājīgajās telpās un baudot gardos ēdienus un dzērienus, aizmirstu ikdienas steigu un rūpes un gribētu atgriezties atkal un atkal.

Partners