Olive Oil Trading Co

Mājīgs, neliela izmēra itāļu restorāns ar izcilas kvalitātes virtuvi. Restorāns atrodas Pils laukumā 4, blakus parkam un iepretīm Rīgas pilij. Šī ir salīdzinoši klusāka vecpilsētas daļa, lieliska vieta, kur patverties no burzmas, tajā pat laikā atrodoties vien pāris minūšu nesteidzīga gājiena attālumā no Doma laukuma. Vasarā restorānam ir plaša terase ar skatu uz parku un Rīgas pili.

Restorāns veidots ar atsaucēm uz Mario Pjūzo slavenā romāna “Krustēvs” ekranizāciju. No tā arī cēlies restorāna nosaukums.

Restorāns nosacīti sadalīts trīs telpās, atdalītās ar ailēm, katra no tām veidota savā stilā, Vēnēcijas istaba ar galdiņu sešām personām, Sicīlijas tradīciju stilā ieturēta zāle un Sala Verde ar bāra leti un rūtotiem galdautiem. Interjera krāsojuma siltums apvienojumā ar senatnīgo vecrīgas nama elpu rada tiešām mājīgu sajūtu, kura jūs piepilda ar patīkamu mieru un maltītes gaidām.

Gaidas neliek vilties. Ēdiens ir tiešām augstākās kvalitātes ar izsmalcinātām un sabalansētām garšām. Turklāt arī cena ir ļoti saprātīga. Pie ēdienkartes ir rūpīgi piedomāts - lai tā būtu klasiska, bet tomēr interesanta un jebkurš varētu izvēlēties savu iecienīto ēdienu. Gan veģetārietis, gan izvēlīgs garšas estēts. Te ir gan jūras velšu zupas, gan pašu gatavotas pastas, picas, brusketas, tradicionālās itāļu uzkodas, gaļas un zivs ēdieni. Un desertā, protams, itāļu klasika - Tiramisu, Panna Cotta un citi, atkarībā no sezonas. Kamēr gaidat savu pasūtījumu viesmīlis atnes šeit uz vietas ceptu gardu maizi groziņā ar olīvām.

Itāļu restorāns “Olive Oil Trading Co.” ir viens no labākajiem atrašanās vietas, interjera, virtuves un cenas salikumiem, kāds Rīgā pieejams.

Visērtāk sasniedzams kājām.
Cenu līmenis: maltīte vienai personai 8 - 30 EUR 

Partners