Ribs&Rock

Ribs&Rock grila restorāns ar plašu ribiņu piedāvājumu, turklāt tās tiek pasniegtas la roka pavadībā. Ribs&Rock ir stāsts par klasiskām vērtībām - gan grila jautājumos, gan rokmūzikas.

Krāšņie dekori – ugunīgās lampas, elektriskās ģitāras, plates un plakāti – atklāj mūsu kaislību uz labu mūziku. Spēlējam klasiku no Jimi Hendrix un Led Zeppelin līdz REM, U2, un nedēļas nogalēs mūziku aicinām baudīt vietējo grupu izpildījumā.

Pirms atvērām Ribs&Rock, šefpavārs virtuvi pārvērta laboratorijā, meklēdams veidus, kā panākt mīkstumu un sulīgumu. Iznākums ir komplimenti no klientiem un liela dažādība. Turklāt runa nav tikai par cūkgaļu. Mūsu ribiņu ēdienkartē atradīsiet arī teļu, jēru un medījumu. Gaļas jautājumos saucam sevi par ekspertiem, jo mums ir pašiem sava darbnīca, kas ir jūsu garantija prasmīgam griezumam un nemainīgas kvalitātes marinādei. Tā kā esam rados ar restorāniem Steiku Haoss, pie mums varat rēķināties ar plašu steiku izlasi.

Īpaši esam padomājuši par vīniem, kas labi pārojami ar cūkgaļas ēdieniem. Atrast īsto ēdienu un piemērotu vīnu ar prieku jums palīdzēs mūsu viesmīļi.

Partners