Avalon

Restorāns "Avalon" piedāvā Eiropai raksturīgu ēdienu fusion virtuvi, tā apmeklējums būs patīkams ceļojums arī Latvijas garšu pasaulē.

Atrašanās vieta

Restorāns atrodas viesnīcā "Avalon". Tajā var izvēlēties gan vieglas uzkodas, gan spēcinošu maltīti pēc pastaigām vecpilsētā, jo restorāns atrodas Vecrīgā 10 minūšu gājienā no Rātslaukuma un Melngalvju nama.

Atmosfēra

Restorāna interjers ir klasisks un lietišķs, telpas - plašas un gaišas. "Avalon" īpaši piemērots lietišķām pusdienām vai maltītei pēc garākas pastaigas - atmosfēra restorānā ir brīva un nepiespiesta. Vasarā restorāna viesi ir gaidīti uz jumta terases, no kuras paveras burvīgs skats uz Vecrīgas namu sarkanajiem dakstiņu jumtiem.

Virtuve

Restorānam "Avalon" ir izteikti fusion stila virtuve ar moderni pasniegtiem ēdieniem no vietējiem produktiem, izceļot Latvijai raksturīgu garšu ar kūpinšanu alkšņu malkas dūmos, marinējumiem, ievārījumiem, sezonas ogām un meža veltēm. Šefpavārs Egils Grīnfelds meistarīgi un radoši veido dažādu ēdienu garšu buķetes, kas patīkami pārsteigs arī izsmalcinātus gardēžus. Turklāt "Avalon" ir kustības "Brīvs no ĢMO" (brīvs no ģenētiski modificētas pārtikas) dalībnieks un eko-sertificēts uzņēmums ar zīmi “Zaļā atslēga” (Green Key).

Restorāna ēdienkarte ir bagātīga – tajā pieejams plašs un sezonalitātei atbilstošs uzkodu, zivju un gaļas ēdienu, un , protams, desertu klāsts visdažādākajām gaumēm. 

Partners